جش

90,000 تومان
بدن ماهی جش ( مقوا سفید) لوزی شکل بوده و از دو طرف فشرده ‌است. در این ماهی شعاع‌های باله پشتی و باله مخرجی خیلی بلند و مساوی با طول بدن است. در ماهی مقوا فلس‌ها واضح نبوده و در پوست فرو رفته‌است. ماهی مقوا سفید دارای بدنی کاملاً زاویه دار و فشرده است. مهمترین ویژگی شناسایی این ماهی، مشخصات سر آن است که دارای گودی کوچکی در نزدیکی چشم می‌‌باشد. رنگ بدن این ماهی نقره‌ای سفید می‌باشد.

حلوا سفید

معرفی ماهی حلوا سفید :

ماهی حلوا سفید یا زبیدی یکی از خوش طعم ترین و البته گران قیمت ترین ماهی های خلیج فارس است. ماهی حلوا سفید در خلیج فارس و دریای عمان، اقیانوس هند ، دریای عرب ، اقیانوس اطلس ، خلیج بنگال ، دریای شرق و جنوب چین ، دریای زرد ، دریای اندونزی ، دریای مدیترانه ، اقیانوس آرام پراکنش دارد. صید آن به وسیله تور گوشگیر است اما در صید به روش ترال هم صید می‌شود. پراکنش این ماهی‌ها در دنیا بیشتر در آب‌های ساحلی در عمق ۵ تا ۱۰ متر و تخم‌ ریزی آنها در دامنه دمایی سطح آب دریا بین ۳۳ تا ۲۸ درجه سانتیگراد و شوری بین PPt ۳۹–۳۵ انجام می‌شود. ظاهر این ماهی به حالت کتابی شکل و چهارگوش است و فلس های بسیار نرمی دارد. ماهی زبیدی تیغ های ریز و آزار دهنده ندارد و دور ریز آن نیز بسیار کم است. طعم بینظیر گوشت این ماهی آن را به محبوب ترین و البته گران ترین ماهی خلیج فارس تبدیل کرده است.

حلوا سیاه

140,000 تومان

معفی این ماهی :

ماهی حلوا سیاه با نام علمی ( Parastromateus niger ) یک گونه از تیره گیش‌ ماهیان است. بدن این ماهی پهن و از دو پهلو فشرده است. هر آرواره ماهی یک ردیف دندان مخروطی ریز دارد. رنگ بدن در ماهیان بالغ یک‌دست خاکستری – نقره‌ای تا قهوه‌ای متمایل به آبی و باله‌ها دارای لبه‌های سیاه هستند. این ماهی یک نوع ماهی پلاژیک است که در منطقۀ فلات قاره یافت می‌شود و معمولاً روی بسترهای گلی در اعماق ۱۵ تا ۴۰ متر دیده می‌شوند.

تفاوت ماهی حلوا سفید و سیاه :

حلوا سیاه هم به مانند ماهی حلوا سفید بسیار خوشمزه و لذیذ است . تفاوت آن ها در این است که گوشت حلوا سیاه کمی سفت تر از ماهی حلوا سفید است و از نظر رنگ بدن ماهی نیز ، حلوا سیاه پوست قهوه ای تیره ای دارد. پروتئین فراوان ، چربی و کالری کم این ماهی سبب شده که طرفداران زیادی در بین افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند و یا به تناسب اندام خود اهمیت می دهند ؛ پیدا کند . مصرف این ماهی می تواند انواع اسیدهای آمینه و مواد معدنی ضروری و انواع چربی های مفید را به بدن برساند .

خنو (فرش ، بره ماهی)

معرفی ماهی :

ماهی خنو از خانواده سنگسر بوده و در جاهایی از دریا زندگی می‌کند که عمق آب کم است و یکی از خوشمزه ترین و لذیذترین ماهیان جنوب محسوب می‌‌گردد ، گوشت خوش طعم این ماهی غنی از پروتئین بوده است . میزان تیغ آن بسیار کم و میزان ضایعات متوسطی دارد .

‌اسیدهای چرب ضروری این ماهی مسئولیت محافظت از پوست ، تقویت عملکرد قلب و افزایش سلامتی قلب را بر عهده دارند .

میزان خار و دور ریز ماهی خنو چقدر است؟                      

علاوه بر طعم بی نظیر و لذیذ میزان تیغ و خار بسیار کمی در گوشت خنو وجود دارد. میزان دور‌ ریز این ماهی بستگی به نحوه‌ی پاک کردن آن دارد. این میزان از 15 درصد الی 30 درصد متغییر می‌‌باشد . اغلب دورریز شامل سر، دم، امعاء و احشاء می‌‌گردد .

راشگو

ماهی راشگو یکی از ماهیان ممتاز و درجه یک جنوب میباشد.ماهی راشگو تازه جنوب دارای گوشتی نرم با بافت لطیف و میزان چزبی کم است.گوشت سفید و نرم این ماهی پس ازپخت طعمی دلچسب می‌‌دهد. خارها و تیغ‌های گوشت این ماهی به راحتی جدا شده و آزار دهنده نیست. ماهی راشگو تازه دارای ضایعات کمی بوده و گوشت آن سرشار از مواد مغذی، ویتامینها و امگا3 می‌‌باشد که برای سلامتی مفید بوده و خواص بسیاری دارد. گوشت این ماهی با بافت لطیف خود غنی از موادمغذی و املاح از جمله آهن و فسفر می‌‌باشد و برای بهبود عملکرد مغز اهمیت دارد.برای ورزشکاران، سالمندان، کودکان و زنان باردار بسیار توصیه می‌شود.  
مشاهده همه شگفت انگیز های فعال

تخفیف های ویژه بر اساس دسته بندی

ماهی (17)

میگو (1)

به وقتش به عنوان خرید

ورزش و سفر

ساک و چمدان

مشاهده همه

ورزش و سفر

ساک و چمدان

مشاهده همه

با هر خرید هدیه بگیرید!

برای مشاهده پیشنهاد های بیشتر و عضویت به دیجی کلاب مراجعه کنید.

تخفیف ها

کد تخفیف 10 هزار تومانی دیجی کالا برای خرید های بیش از 100 هزار تومان

اعتبار استفاده تا 30 اسفند 1399

کد تخفیف 10 هزار تومانی دیجی کالا برای خرید های بیش از 100 هزار تومان

اعتبار استفاده تا 30 اسفند 1399

کد تخفیف 10 هزار تومانی دیجی کالا برای خرید های بیش از 100 هزار تومان

اعتبار استفاده تا 30 اسفند 1399

روش های کسب امتیاز در  کلاب دیجی کالا

خرید از دیجی کالا

پس از دریافت کالا به ازای هر 10 هزار تومان خرید، یک امتیاز دریافت کنید.

خرید از دیجی کالا

پس از دریافت کالا به ازای هر 10 هزار تومان خرید، یک امتیاز دریافت کنید.

خرید از دیجی کالا

پس از دریافت کالا به ازای هر 10 هزار تومان خرید، یک امتیاز دریافت کنید.